View Our Website View All Jobs

Programista PHP (front-end)

Kilka słów o nas

Creatuity jest międzynarodową firmą zajmującą się tworzeniem i rozbudową systemów e-commerce opartych na Magento. Istniejemy na rynku od ponad 6 lat, zatrudniamy około 25 specjalistów w Polsce oraz w Stanach Zjednoczonych i mamy na koncie ponad 130 zadowolonych klientów.

Jako Magento Enterprise Partner dbamy o najwyższą jakość kodu oraz odpowiedni pakiet szkoleń dla naszych pracowników, którzy stale podwyższają swoje kompetencje. Każdy Developer po upływie trzech pierwszych miesięcy pracy jest odpowiednio przygotowany do zdania certyfikatu Magento Developer.

Łączymy w sobie zalety małej firmy oraz korporacji - pracujemy dla międzynarodowych klientów, co zapewnia wysokie zarobki, lecz jednocześnie każdy z nas ma realny wpływ na kierunek rozwoju zarówno własnej kariery jak i firmy. Inwestujemy w ciągły rozwój pracowników dbając też o pielęgnowanie niepowtarzalnej atmosfery panującej w biurze - wszyscy wyznajemy ten sam zestaw wartości, co czyni nas świetnym i zgranym zespołem zarówno w godzinach pracy jak i po nich. Jeżeli słowa to za mało - wejdź na www.creatuity.pl i dowiedz się więcej!

Główne zadania

  • szacowanie (estymacja),
  • projektowanie,
  • implementowanie,
  • oraz utrzymywanie projektów opartych na Magento Community i Enterprise

Wymagania

  • doświadczenie komercyjne jako programista front-end’owy (min. 2 lata) lub ciekawe portfolio programistyczne
  • biegła znajomość HTML / JS / CSS oraz standardów sieciowych W3C,
  • bardzo dobra znajomość najnowszych trendów aplikacji webowych: HTML5 / CSS3 / RWD,
  • podstawowa znajomość PHP,
  • umiejętność pracy z jQuery i/lub Prototype,
  • dobra znajomość Adobe Photoshop wystarczająca do przekształcanie layoutów serwisów WWW oraz aplikacji webowych (dostarczanych w formie plików PSD) w czysty kod HTML, CSS,
  • umiejętności optymalizacji kodu dla różnych przeglądarek,
  • znajomość języka angielskiego w piśmie pozwalająca na sprawną komunikację,
  • podstawowa umiejętność poruszania się w środowisku linuksowym,
  • podstawowa umiejętność pracy z serwerem Apache oraz systemami kontroli wersji,
  • umiejętność w pracy w zespole.

Dodatkowe atuty

  • certyfikat Magento Front End Developer,
  • styczność z branżą e-commerce,
  • doświadczenie w pracy ze złożonym systemem,
  • znajomość pre-procesorów CSS,
  • znajomość systemu kontroli wersji Git,
  • znajomość paradygmatu OOP.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 4,000 - 8,000 zł na FV przy współpracy B2B (nie wykluczamy wyjścia poza te ramy - wszystko zależy od Twoich umiejętności)
  • Umowę o pracę lub inną wybraną formę współpracy.
  • Stabilne warunki zatrudnienia i terminowe wypłaty.
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole.
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy, której nie znajdziesz w żadnej korporacji.
  • Awesome Fridays, czyli: spotkania integracyjne, edukacja oraz zajęcia fitness z trenerem personalnym w godzinach pracy.
  • Możliwość wyjazdu do biura w Stanach Zjednoczonych.
  • Szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju.
  • Pyszną kawę w nielimitowanych ilościach.

Required*
Attach resume as .pdf, .doc, or .docx (limit 2MB) or Paste resume

Paste your resume here or Attach resume file